Відображення лінійних систем другого порядку з двовимірним керуванням
Анотація
В статті розглянуто лінійні керовані системи з двовимірним керуванням. Основна мета статі - одержати явний вигляд розв'язку для задачі швидкодії для довільної лінійної керованої системи зі сталими коефіцієнтами, використовуючи аналітичний розв'язок цієї задачі для простішої системи. Для цього побудовано деяке негладке відображення множин 0-керованості даних систем. Іншими словами, досліджується еквівалентність систем з однаковою якісною поведінкою в околі точки спокою.
Завантаження
Посилання
Коробов В.И., Скляр Г.М. Оптимальное быстродействие и степенная проблема моментов // Матем. сборник. 1987. Т. 134(176), № 2(10). С. 186 206.
Sklyar G.M., Ignatovich S.Yu. A Classication of Linear Time-Optimal Control Problems in a Neighborhood of the Origin // Journal of Mathematical Analysis and Applications. - 1996. - Vol. 203. - P. 791-811.
Korobov V.I., Ivanova T.I. Nonsmooth Mapping of Linear Control Systems // Journal of Optimization Theory and Applications. - 2001. - Vol. 108, No. 2. - P. 389-405.
В. Г. Болтянский. Математические методы оптимального управления. М., Наука. 1969. 408 с.
Математическая теория оптимальних процессов. / Понтрягин Л.С., Болтянский В.Г. Гамкрелидзе Р.В., Мищенко Е.Ф. М.: Наука, 1961. 391 с.
Курант Р. Уравнения с частными производными: Пер. с англ. М.: Мир. 1964. 830 с.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. (Attribution-Noncommercial-No Derivative Works licence).
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).