Побудова множини програмних керувань, які вирішують задачу керованості для деякого класу лінійних неавтономних неоднорідних систем
Анотація
Для деякого класу лінійнихнеавтономних неоднорідних систем без використання фундаментальної матриці неавтономної системи побудовані множини програмних керувань, які вирішують задачу повноїкерованості без обмежень на керування і задачу локальної нуль-керованості зобмеженнями на керування.
Завантаження
Посилання
Зубов В. И. Лекции по теории управления. - М.: Наука, 1975. - 391 с.
Бессонов Г. А., Коробов В. И. Каноническая форма линейных нестационарных управляемых систем и задача синтеза // Динамические процессы и их устойчивость. 1987. - С. 26-39.
Бессонов Г. А., Коробов В. И., Скляр Г. М. Задача устойчивого синтеза ограниченных управлений для некоторого класса нестационарных систем // Прикладная математика и механика. 1988. - Т. 52. - Вып. 1. - С. 9-15.
Коробов В. И. Метод функции управляемости. - М.-Ижевск: НИЦ «Регулярная и хаотическая динамика», Институт компьютерных исследований, 2007. - 576 с.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. (Attribution-Noncommercial-No Derivative Works licence).
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).