Особливості поглинання металогідридом водню в плазмі тліючого розряду
Анотація
Робота присвячена експериментальним дослідженням особливостей процесів поглинання та виділення водню гетерним гідрідоутворюючим сплавом Zr50V50 в плазмі тліючого розряду. Такий підхід будує можливість проведення реакцій, які при застосуванні класичних методів ідуть лише в екстремальних умовах. В роботі визначені особливості при яких здійснюється поглинання водню такими сполуками в умовах розряду. Отримана кореляція між кількістю водню, що поглинається, в залежності від зовнішніх параметрів розряду і кількістю водню, що десорбується.
Завантаження
Посилання
Basteev A.V., Obolenskiy M.A., Solovey V.V. Aktivatsiya vodoroda i vodorod soderzhashchikh energonositeley. – Kiev: Naukova dumka, 1993. - 162 s.
Barosi T., Giorgi A. A non – evaporable getter for low temperatures // Vacuum. – 1973. - Vol. 23, № 1. - P.15–19.
Verbetskiy V.N., Lototskiy M.V., Mitrokhin S.V., Semenenko K.N. Vzaimodeystvie intermetallicheskikh soedineniy s vodorodom v plazme tleyushchego razryada // Vestn. Mosk. un-ta. – Khimiya. – 1983. - T.24, №4. - S.414 – 418.
Klochko Ye.V., Lototsky M.V., Popov V.V., Shmal’ko Yu.F., Borysko V.N. Sorption and electrotransfer characteristics of hydrogen – gettering materials in contact with a hydrogen plasma // J. Alloys and Compounds. – 1997. - Vol. 261. - P.259–262.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).