Керівництво для авторів

Журнал є частиною наукометричної платформи Web of Science Core Collection (ESCI) та індексується SCOPUS.

Ви можете подати свій рукопис у форматі Word, PDF або LaTex для рецензування. Однак, коли ваша стаття перебуває на стадії перегляду, вас попросять увести її у «правильний формат» для прийняття та надати елементи, необхідні для публікації вашої статті.

LaTex template. Будь ласка використовуйте TexStudio.

Rules for Word format.

Структура статті - підрозділи

Розділіть свою статтю на чітко визначені та пронумеровані розділи. Підрозділи мають бути пронумеровані
1.1 (потім 1.1.1, 1.1.2, ...), 1.2 і т. д. (реферат не включається в нумерацію розділів). Використовуйте цю нумерацію також для внутрішніх перехресних посилань: не посилайтеся лише на «текст». Будь-який підрозділ може мати короткий заголовок. Кожен заголовок має бути в окремому рядку.

Вступ
Сформулюйте цілі роботи та надайте адекватну передумову, уникаючи детального огляду літератури чи підсумку результатів.

Матеріали і методи
Надайте достатньо деталей, щоб робота могла бути відтворена незалежним дослідником. Вже опубліковані методи повинні бути підсумовані та зазначені посиланням. Якщо цитуєте безпосередньо з раніше опублікованого способу, використовуйте лапки та цитуйте джерело. Необхідно також описати будь-які модифікації існуючих методів.

Теорія/розрахунок
Розділ «Теорія» має закласти основу для подальшої роботи. Але, навпаки, розділ «Розрахунок» є практичним розвитком теоретичної основи.

Результати
Результати мають бути чіткими та лаконічними.

Обговорення
Слід досліджувати значущість результатів роботи, а не повторювати їх. Комбінований розділ Результати та Обговорення часто є доречним.

Висновки
Основні висновки дослідження можуть бути представлені в короткому розділі «Висновки», який може бути окремим або формувати підрозділ розділу «Обговорення» або «Результати та обговорення».

Додатки
Формули та рівняння в додатках мають бути окремою нумерацією: Eq. (A.1) тощо. Аналогічно для таблиць і малюнків: Таблиця A.1; Рис. A.1 тощо.

Основна інформація титульної сторінки

Назва. Лаконічно та інформативно. По можливості уникайте скорочень і формул.

Прізвища авторів та приналежність до них. Будь ласка, чітко вкажіть імена та прізвища кожного автора та перевірте правильність написання всіх слів. Під іменами вкажіть адреси роботи авторів (де фактично виконана робота). Усі приналежності вказуйте малою верхньою літерою після імені автора та перед відповідною адресою. Надайте повну поштову адресу кожної організації, включаючи назву країни та, якщо є, адресу електронної пошти кожного автора.
Автор для кореспонденції. Вкажіть, хто буде вести листування на всіх етапах рецензування та публікації.

Анотація
Потрібна стисла та фактична анотація. У анотації має бути коротко викладено мету дослідження, основні результати та суттєві висновки. Анотація повинна бути самостійною. З цієї причини слід уникати посилань, але якщо це необхідно, цитуйте автора(ів) і рік(и). Також слід уникати нестандартних або незвичайних скорочень, але при необхідності їх необхідно визначити при першому згадуванні в анотації.

Ключові слова
Одразу після анотації надайте максимум 10 ключових слів, використовуючи американський правопис і уникаючи загальних термінів і термінів у множині та кількох понять (уникайте, наприклад, «і», «з»). Будьте обережні з абревіатурами: прийнятними можуть бути лише абревіатури, які міцно закріпилися в цій галузі. Ці ключові слова будуть використані для цілей індексації.

Подяки
Зберіть подяки в окремому розділі в кінці статті перед посиланнями. Будь ласка, не включайте їх на титульну сторінку, як виноску до назви чи іншим чином. Перелічіть їх тут особи, які надавали допомогу під час дослідження (наприклад, надання мовної допомоги, допомога в написанні чи перевірці статті тощо).

Одиниці
Дотримуйтесь міжнародно прийнятих правил і умов: використовуйте міжнародну систему одиниць (СІ). Якщо згадуються інші одиниці, будь ласка, вкажіть їхній еквівалент у СІ.

Математичні формули
Надсилайте математичні рівняння як текст, який можна редагувати, а не як зображення. Представляйте прості формули у відповідності зі стандартним текстом, де це можливо, і використовуйте суцільний знак (/) замість горизонтальної лінії для малих дробових членів, наприклад, X/Y. Послідовно пронумеруйте будь-які рівняння, які мають бути відображені окремо від тексту (якщо в тексті є прямі посилання).

Таблиці
Надсилайте таблиці як текст, який можна редагувати, а не як зображення. Таблиці можна розміщувати як поруч із відповідним текстом у статті, так і на окремих сторінках (сторінках) у кінці. Послідовно нумеруйте таблиці за їх зовнішнім виглядом у тексті та розміщуйте будь-які примітки до таблиці під тілом таблиці. Будьте обережні у використанні таблиць і переконайтеся, що представлені в них дані не дублюють результати, описані в іншому місці статті. Уникайте використання вертикальних ліній і затінення в клітинках таблиці.

Список літератури
Цитування в тексті
Будь ласка, переконайтеся, що кожне посилання, цитоване в тексті, також є в списку літератури (і навпаки). Будь-яка література, цитована в анотації, повинна бути наведена повністю. Неопубліковані результати та особисті повідомлення не рекомендуються в списку літератури, але можуть згадуватися в тексті. Посилання на посилання як «у пресі» означає, що документ прийнято до публікації.