Подання

Увійдіть на сайт чи Зареєструватися, щоб мати можливість подавати статті до журналу.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших журналів (або у коментарях для редактора нижче дані необхідні пояснення).
  • Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
  • Інтернет-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
  • Текст набраний 12-м розміром кеглю з одинарним міжрядковим інтервалом; авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL); всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу).
  • Текст відповідає вимогам до стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу "Про журнал".
  • Якщо матеріал подається у рецензований розділ журналу, при оформленні файлу подання були виконані інструкції щодо Гарантій сліпого рецензування.

Керівництво для авторів

1. Стаття має бути оригінальною, не опублікованою раніше і відповідати тематиці наукового збірника: географія, питання методики її викладання, картографія, геодезія, ГІС і ДЗЗ.

2. Загальний обсяг статті: мінімум - 15, максимум - 20 сторінок (разом із таблицями й ілюстративним матеріалом). Стаття подається в електронному вигляді (на електронну пошту vilinaperesadko@karazin.ua чи a.pilugin@karazin.ua). Формат - Word (шрифт Times New Roman, кегль - 14, інтервал – 1,5, усі поля - 2 см, абзац – відступ 1,25). Сторінки не нумерувати.

3. Відповідно до вимог фахового збірника, наукова стаття повинна мати такі структурні елементи:

- Вступ - постановка проблеми у загальному вигляді та її зв'язок з важливими науковими чи практичними задачами.

- Вихідні передумови - аналіз останніх досліджень з оглядом вивчення проблеми і публікацій, у яких розпочато рішення даної проблеми і на які спирається автор, виділення не вирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується дана стаття.

- Мета статті.

- Виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням одержаних наукових результатів.

- Висновки з даного дослідження і перспективи подальших пошуків у цьому науковому напрямі.

- Список літератури (до 15 джерел, видавання за останні 5 років) подається в кінці статті в алфавітному порядку і оформляється згідно з ДСТУ 8302:2015. Російськомовні джерела редколегія відхилятиме. Нижче подається перелік посилань (References) переклад англійською мовою, його необхідно оформляти згідно міжнародного бібліографічного стандарту APA (Americаn Psychological Association). Посилання на джерела слід давати у прямокутних дужках [ ] із зазначенням порядкового номера, а в окремих випадках і сторінок.

У статті обов’язково мають бути назви цих структурних елементів.

4. Розміщення на сторінці:

У верхньому лівому куті прямим звичайним шрифтом - індекс УДК (1-й рядок), ім'я та прізвище автора; вказується науковий ступінь, вчене звання, місце роботи (2-й рядок), ID ORCID (3-й рядок), e-mail автора (4-й рядок), адреса ВНЗ (підприємства) із зазначенням індекса. Нижче - назва статті заголовними літерами (кегль - 14, напівжирний шрифт, вирівнювання - по центру). Нижче - через один рядок – три анотації (кегль 12, інтервал 1) та текст статті (без перенесень слів). Наприкінці тексту подається список використаних джерел і References (друк 12 кеглем, інтервал 1, напівжирний шрифт).

5. Стаття не повинна містити нечіткі фотографії та громіздкі таблиці. Карти і легенди карт мають бути чіткими. Уся графіка повинна бути комп’ютерною.

6. Стаття має бути ретельно відредагована.

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.