ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРАВА ГРОМАДЯН НА УЧАСТЬ У МАСОВИХ ПУБЛІЧНИХ ЗАХОДАХ

  • Ю.М. Лемішко

Анотація

Анотація: У статті сформульовано поняття прав громадян на участь у масових публічних заходах, розглядається питання про їх зміст. Зроблено історично-правовий аналіз становлення прав громадян на участь у масових публічних заходах.

Ключові слова: права громадян на участь у масових публічних заходах, реалізація прав громадян на участь у масових публічних заходах, історично-правовий аналіз прав громадян на участь у масових публічних заходах.

Завантаження

##plugins.generic.usageStats.noStats##

Посилання

ЛІТЕРАТУРА

1. Васьковська О. В. Конституційне право на мирні збори та механізм його реалізації в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.02. – К., 2007. – С. 8.

2. Єрмолаєв В. М. Віче в Києвській Русі: питання компетенції (ІХ – середина ХІІ ст.) // Вісник Академії правових наук України. – 2002. – № 4. – С. 45-55.

3. Литвин В. М. Історія України з найдавніших часів до 2004 року [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.lytvyn-v.org.ua/history_of_ukraine/index.php?article=ch2_r4_p1

4. Логвиненко М. І. Історично-теоретичні аспекти становлення свободи маніфестацій в європейській політико-правовій думці // Вісник Національного університету внутрішніх справ. – Х.: НУВС, 2002. – Вип.17. – С. 83.
Опубліковано
2016-05-12
Цитовано
Як цитувати
Лемішко, Ю. (2016). ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРАВА ГРОМАДЯН НА УЧАСТЬ У МАСОВИХ ПУБЛІЧНИХ ЗАХОДАХ. Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія «Право», (19), 58-59. вилучено із https://periodicals.karazin.ua/law/article/view/5680
Номер
Розділ
Конституційне та муніципальне право