Морально-правова готовність майбутніх правоохоронців у контексті виховної діяльності у ВНЗ системи МВС України

  • В’ячеслав Русланович Ким Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка
Ключові слова: виховна робота, морально-правова готовність, правоохоронні органи

Анотація

У статті розкриваються основні напрями, зміст та етапи формування морально-правової  готовності курсантів до  служби в органах внутрішніх  справ. Морально-правова  готовність майбутнього  правоохоронця до служби в органах внутрішніх справ розглядається як інтегрована система особистісних новоутворень, що включає переконання, погляди, мотиви, почуття, відносини, налаштованість на службу в органах внутрішніх справ на засадах ідей верховенства права та правосвідомості, системи високих моральних цінностей  і особистіснихуявлень про обов’язок співробітника правоохоронних органів, етики, честі й гідності офіцера МВС.

Завантаження

##plugins.generic.usageStats.noStats##

Біографія автора

В’ячеслав Русланович Ким, Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка
Викладач

Посилання

1. Бандурка О.М. Партнерські взаємовідносини між населенням та міліцією : Підруч. О.М. Бандурка – Х. : НУВС, 2003.

2. Легенький М.І. Організація виховної роботи з особовим складом органів внутрішніх справ України : Навч. посіб. – К.: ВПЦ МВС України, 2006. – 93 с.

3. Михайліченко І.В. Основи професійної культури працівників ОВС: навч. посіб. І.В. Михайліченко – Кіровоград, 2004.

4. Організація виховної та соціально-психологічної роботи в учбових закладах МВС України : Наук.-практ. посіб. / за ред. О.М. Бандурки. – Х.: УВС, 1996.

5. Синьов В.М. Соціально-педагогічні проблеми роботи з персоналом ОВС: Інформ. зб. / В.М. Синьов, В.І. Кривуша, Т.В. Кушнірова, І.І. Пампура [під заг . ред. О.В. Терещука]. – К.: РВВ КІВС, 2002.
Опубліковано
2015-06-26
Цитовано
Як цитувати
Ким, В. Р. (2015). Морально-правова готовність майбутніх правоохоронців у контексті виховної діяльності у ВНЗ системи МВС України. Наукові записки кафедри педагогіки, (34), 106-114. вилучено із https://periodicals.karazin.ua/pedagogy/article/view/2896