Форми та методи підготовки вихованців дбст до самостійного життя в умовах їх соціального супроводу

  • Тетяна Володимирівна Лоза
Ключові слова: вихованець, дитячий будинок сімейного типу, соціально-педагогічна підтримка, соціальний супровід

Анотація

У статті дається змістовна характеристика форм та методів соціально-педагогічної підтримки вихованців ДБСТ, спрямованих на підготовку дітей до самостійного життя. Зазначений методичний арсенал розроблено з метою практичного впровадження у роботу спеціалістів з соціального супроводження ДБСТ, для формування готовності вихованців старшого підліткового віку до сімейного життя, їх соціальної компетентності та професійної готовності.

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

Біографія автора

Тетяна Володимирівна Лоза
Луганський національний університет ім. Т. Шевченка, здобувач з соціальної педагогіки

Посилання

1. Волкова Н. П. Педагогіка : навч. посіб. / Н. П. Волкова. – К. : Академвидав, 2007. – 616 с.

2. Інтегровані соціальні служби : теорія, практика, інновації : навч.-метод. комплекс / О. В. Безпалько, І. Д. Звєрєва, З. П. Кияниця, та ін. – К. : Фенікс, 2007. – 528 с.

3. Теорії і методи соціальної роботи : підручник для студентів вищих навчальних закладів / [за ред. Т. В. Семигіної, І. І. Миговича]. – К. : Академвидав, 2005. – 328 с.
Опубліковано
2015-06-24
Як цитувати
Лоза, Т. (2015). Форми та методи підготовки вихованців дбст до самостійного життя в умовах їх соціального супроводу. Наукові записки кафедри педагогіки, (37), 197-205. Retrieved із https://periodicals.karazin.ua/pedagogy/article/view/2089