Розробка і використання сайтів у навчальному процесі на факультеті радіофізики, біомедичної електроніки та компʼютерних систем ХНУ імені В. Н. Каразіна

  • Олег Ігорович Баскаков Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна
Ключові слова: інтернет, сайт для навчання, інформаційні технології, дистанційне навчання

Анотація

Наведено опис двох сайтів, розроблених для поліпшення якості викладання курсу «Квантова електроніка» на факультеті радіофізики, біомедичної електроніки та компʼютерних систем Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Представлено інформацію про їх структуру та призначення. Розглянуто переваги, що отримані від їхнього застосування в навчальному процесі, а також труднощі, що виникають під час їх створення.

Завантаження

##plugins.generic.usageStats.noStats##

Посилання

Левчук В. Сучасний е-learning: основні тренди в університетській освіті // В. Левчук // Проблеми сучасної освіти. – 2018. – № 8. Ч. 2. – С. 65–71. – Режим доступу : https://periodicals.karazin.ua/issuesedu/article/view/10871.

Friedman A. Definition of Online Education. [Electronic resource]. – Mode access : https://www.theclassroom.com/definition-online-education-6600628.html.

Moodle [Electronic resource]. – Mode access : https://moodle.org/.

Опубліковано
2020-12-28
Як цитувати
Баскаков, О. І. (2020). Розробка і використання сайтів у навчальному процесі на факультеті радіофізики, біомедичної електроніки та компʼютерних систем ХНУ імені В. Н. Каразіна. Проблеми сучасної освіти, (11), 63-69. вилучено із https://periodicals.karazin.ua/issuesedu/article/view/17650