LOCKSS Publisher Manifest

<< Previous | Next >>

Archive of Published Issues: 2020


Front Matter

Front Matter associated with this Archival Unit includes:


Metadata

Metadata associated with this Archival Unit includes:

Journal URL https://periodicals.karazin.ua/philosophy
Title Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія «Філософія. Філософські перипетії»
Publisher Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна (V. N. Karazin Kharkiv National University)
Description Фахове видання з філософських наук, у якому друкуються статті, присвячені широкому колу філософських проблем. Ключові слова: історія філософії; соціальна філософія; філософська антропологія; філософія права; онтологія; логіка; герменевтика; релігієзнавство; філософія освіти; філософсько-культурологічні дослідження.
Keywords філософія; історія філософії; соціальна філософія; філософська антропологія; філософія права; онтологія; логіка; герменевтика; релігієзнавство; культурологія; логіка; етика; естетика; теоретична філософія; практична філософія
Language(s) English (en_US)
Українська (uk_UA)
Publisher Email holubenko@karazin.ua
Copyright

Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:  1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.

  2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.

  3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).LOCKSS
LOCKSS system has permission to collect, preserve, and serve this Archival Unit.

The Public Knowledge Project
Open Journal Systems was developed by the Public Knowledge Project.