Політика відкритого доступу

Заява про відкритий доступ


Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна серія: «Математичне моделювання. Інформаційні технології. Автоматизовані системи управління» забезпечує негайний відкритий доступ до його вмісту за принципом, завдяки якому дослідження, вільно доступні громадськості, підтримують більш широкий глобальний обмін знаннями. Повнотекстовий доступ до наукових статей журналу представлений на офіційному веб-сайті в розділі Архів.

Це відповідає визначенню BOAI (Будапештська ініціатива відкритого доступу) щодо відкритого доступу. Політика ліцензування сумісна з переважною більшістю політик відкритого доступу та архівації.

Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна серія: «Математичне моделювання. Інформаційні технології. Автоматизовані системи управління» - це журнал із відкритим доступом, який означає, що весь його вміст є безкоштовним та доступним для користувача або його установи. Користувачам дозволено читати, завантажувати, копіювати, поширювати, друкувати, шукати або посилатись на повні тексти статей, або використовувати їх для будь-яких інших законних цілей, не вимагаючи попереднього дозволу видавця чи автора, поки вони цитують. джерело. Всі витрати на створення журналу відкритого доступу та на організацію доступу до опублікованих матеріалів несе автор статті та інституція, де він працює, тощо, кінцевий користувач отримує доступ до журналу безкоштовно. Журнал ліцензований Creative Commons Attribution International CC-BY.