НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ВИВЧЕННЯ ВАЛЕОЛОГІЧНОГО МОЖЛИВОСТЕЙ ВОДИ ЯК ЗАСОБИ ЗМІЦНЕННЯ ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ

  • М. С. Гончаренко
  • М. М. Плехова
  • В. В. Палий
Ключові слова: питна вода, установка «ЕкоЛід», якість води, вимоги та водоочищення

Анотація

Стаття присвячена глобальній проблемі нестачі якісної питної води. Аналізуються публікації про стан води в Україні та в м. Харкові. Розглядаються фізико-хімічні властивості води, а також вимоги до неї, існуючі технології водопідготовки. Описані можливості установки фільтрації «ЭкоЛід» і вплив на здоров’я людини води з цієї установки. Стаття торкається сучасних вимог до якості питної води в різних країнах. У статті наводяться дані про поліпшення показників фізичного стану органів при тестуванні та застосуванні спеціально підготовленої води. Проводиться аналіз вод з 26 джерел м. Харкова. Оцінюється за трьома параметрами: жорсткість води, наявність шкідливих домішок і окислювально-відновного потенціалу. Описані методики тестування стану здоров’я контрольної та експериментальної груп.

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

Посилання

Ашбах Д. С. Вы не больны. Вы окислены / Д. С. Ашбах. – С-Пб. : Вектор, 2013. – 224 с.

Друзьяк Н. Г. Как продлить быстротечную жизнь / Н. Г. Друзьяк. – С-Пб. : ург. ИК «Крылов», 2010. – С. 181–225.

Петросов В. А. Актуальные проблемы водоснабжения и водоотведения / В. А. Петросов, В. Д. Колотило, В. Я. Кобыляцкий // Сборник материалов международной научно-практической конференции. – Одесса, 1999. – С. 46–56.
Опубліковано
2017-04-28
Як цитувати
Гончаренко, М., Плехова, М., & Палий, В. (2017). НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ВИВЧЕННЯ ВАЛЕОЛОГІЧНОГО МОЖЛИВОСТЕЙ ВОДИ ЯК ЗАСОБИ ЗМІЦНЕННЯ ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ. Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія «Валеологія: сучасність і майбутнє», 21, 66-70. Retrieved із https://periodicals.karazin.ua/valeology/article/view/8526

Найбільш популярні статті цього автора (авторів)