ДЖЕРЕЛА ПОШУКУ ПЕРСОНАЛУ НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

  • Ganna Ievtushenko Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна https://orcid.org/0000-0003-0472-0737
  • Bohdan Sorin Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна
  • Hanna Pshenychko Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна
Ключові слова: пошук персоналу, джерела пошуку персоналу, способи пошуку персоналу, результати пошуку кандидатів, терміни пошуку персоналу, ринок інформаційних послуг

Анотація

У статті показана актуальність розвитку сфери інформаційних технологій в Україні. Метою статті є пошук найефективніших джерел пошуку персоналу різної кваліфікації у сфері інформаційних технологій задля забезпечення потреб ІТ-компаній та росту даної сфери у зовнішньоекономічній діяльності країни як фактору загального росту економіки України.

Проаналізовано джерела та способи пошуку персоналу в ІТ-сфері. Встановлено, що найефективнішими джерелами пошуку IT-спеціалістів є сайти пошуку роботи; соціальні мережі; сайти фрілансерів; кадрові агенства.

Проведено маркетингове дослідження сайтів і соціальних мереж з пошуку ІТ-персоналу, відібрано і проаналізовано найефективніші джерела для знаходження майбутніх кандидатів на роботу. В процесі маркетингового дослідження робота з кандидатами на посаду відбувалася у три етапи та тривала 5 тижнів. Було отримано результати щодо залежності результатів пошуку необхідного фахівця від первинної кількості потенційних кандидатів, що зацікавлені у отриманні відповідної посади.

Визначено терміни пошуку персоналу в різних соціальних мережах. Було проведено порівняння основних платформ для пошуку різних фахівців за показниками тривалості пошуку та ступеня закриття вакансії.

Проаналізовано ймовірність пошуку потрібних кандидатів в різних джерелах пошуку роботи.

Встановлено залежність між специфікою роботи, що необхідно виконати, та джерелом пошуку IT-спеціалістів. Для виконання разових проектів, робіт найбільш ефективним способом пошуку персоналу в ІТ-сфері є пошук фахівців-фрілансерів на відповідних веб-сайтах.

Обґрунтовано, що для пошуку висококваліфікованого кандидата найбільше підходить метод хедхантингу, де HR-менеджер самостійно здійснює пошук та закриття відповідної вакансії. Найбільш ефективними сайтами для цього є Linkedin, Facebook та Twitter.

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

Біографії авторів

Ganna Ievtushenko, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

кандидат економічних наук, доцент

Bohdan Sorin, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

викладач

Hanna Pshenychko, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

студентка

Посилання

Shliakhetko, V. V. (2017). Some features of search of candidates at personnel planning in the context of personnel safety of the enterprise. Scientific notes [Ukrainian Academy of Printing], 1, 198–204. (in Ukrainian)

Iziumtseva, N. A. (2017). Innovative methods of personnel search. Economics and law, 3, 118‒123. (in Ukrainian)

Omelchenko, Yu. Yu. (2015). Special features of the system of indicators of efficiency and effectiveness of the staff. Social Work Trucks: Theory and Practice, 2, 225‒230. (in Ukrainian)

State Statistics Service of Ukraine. (2019). Retrieved from https://ukrstat.org/en. (in Ukrainian)

Krushelnytska, A. V., & Melnychuk, D. P. (2008). Human Resources. Kyiv: Condor. (in Ukrainian)

The most popular sites for searching job in Ukraine. (2018). Retrieved from http://top.bigmir.net/show/work/. (in Ukrainian)

Groups for IT professionals searching. (2018). LinkedIn: World's Largest Professional Network. Retrieved from https://www.linkedin.com/. (in Ukrainian)

Groups for IT professionals searching. (2018). Facebook. Retrieved from https://www.facebook.com/. (in Ukrainian)

Efficiency of social media in IT professionals searching. (2018). HR-portal. Retrieved from http://www.hr-portal.ru/blog/analitika-istochnikov-dlya-poiska-it-personala. (in Ukrainian)

Опубліковано
2020-01-19
Розділ
СТУДЕНТСЬКІ ДОСЛІДЖЕННЯ