Сучасні орієнтири у формуванні світосприйняття майбутнього педагога: від дуальності до цілісності

  • Л. А. Діте
Ключові слова: світосприйняття, дуальний світ, цілісне сприйняття

Анотація

У статті розглядається проблема формування світосприйняття майбутнього вчителя в умовах сучасності. Провідним принципом виступає спрямованість процесу на трансформацію матеріальної, дуальної свідомості в духовну свідомість єдності. В умовах енергетичних перетворень, масового пробудження людства необхідно відпустити звичні погляди та звернутися до нових знань. Змістом виховної роботи, що формує особистість майбутнього педагога, мають стати спрямованість на вміння моделювати реальність на новому витку еволюції свідомості; глибока переконаність у тому, що лише сама людина будує реальність свого життя, щохвилини обираючи: звинуватити світ або змінити себе, усвідомлено відпускаючи старі звички й еталони поведінки.

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

Посилання

Диденко В. Духовная реальность и искусство / В. Диденко. – М. : Беловодье, 2005. – 280 с.

Комолова Б. Моделирование реальности в Новой эволюции / Б. Комолова. – 2-е изд. – М. : Амрита, 2012. – 224 с.

Лебедько В. Магия в профессии и творчестве (Беседы с российскими магамипрофессионалами и творцами) / В. Лебедько. – С.-Петербург, 2003. – 120 с.

Этуотрер П. За пределами детей Индиго. Новые дети и наступление пятой эры / П. Этуотрер. – София, 2007. – 128 с.
Опубліковано
2017-09-25
Як цитувати
Діте, Л. (2017). Сучасні орієнтири у формуванні світосприйняття майбутнього педагога: від дуальності до цілісності. Наукові записки кафедри педагогіки, (40), 63-70. Retrieved із https://periodicals.karazin.ua/pedagogy/article/view/9279
Номер
Розділ
Статті