МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ У СФЕРІ ТРУДОВОЇ МІГРАЦІЇ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ

Н. А. Пак

Анотація


Розглянуто особливості міжнародного співробітництва Європейського Союзу в сфері трудової міграції в умовах глобалізації. Проаналізовано процеси, які відбувалися в досліджуваній сфері в минулому столітті та дано оцінку ситуації, яка спостерігається сьогодні в Європі. Обґрунтовано наслідки трудової міграції для європейських країн та роз’яснено причини, які спонукали керівництво держав співтовариства протягом тривалого часу сприяти потоку нелегальних мігрантів. Акцентовано увагу на тому, що уряди країн повинні об’єднатися для того, щоб спільно розв’язати проблеми, які виникають у сфері трудової міграції.

Ключові слова


трудова міграція; співробітництво; нелегальні мігранти; працевлаштування

Повний текст:

PDF

Посилання


Кислицина О.В. Міжнародна трудова міграція в умовах глобалізації: автореф. дис. … канд. екон. наук / О.В. Кислицина. – Донецьк, 2011. – 20с.

Будзінський Т. Европейський Союз і проблема трудової міграції [Електронний ресурс] / Т. Будзінський. – Режим доступу: http://www.jimagazine.lviv.ua/ji-junior/loginov/budzinsk2.htm.

Петрос О. М. Міжнародна трудова міграція : аналіз ситуації та наслідків для України / О. М. Петрос, В. Т. Васільєв // Вісник НАДУ. – №4. – 2015. – С. 93-100.

Фомов Д. Особливості міграційного простору Європи та політика ЄС [Електронний ресурс] / Д. Фомов. – Режим доступу : http://iac.org.ua/osoblivosti-migratsiynogo-prostoru-yevropi-tapolitika-yes/.


Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.