Ставка України на розвиток ІТ-індустрії

Н. Казакова, О. Марушева, Є. Широкорад

Анотація


Стаття присвячена актуальній проблемі ідентифікації стану конкурентоспроможності ІТ-галузі в Україні. В умовах нових геополітичних зрушень в Україні існує гостра необхідність пошуку нових напрямів підвищення конкурентоздатності як окремих галузей, так і всієї економіки в цілому. Характерною ознакою світової економіки в даний час є безпрецедентне посилення конкуренції. У сучасних умовах економічне зростання тісно пов'язане з такими характеристиками, як конкурентоспроможність, інноваційність, продуктивність. Проаналізовано сучасний стан розвитку ІТ-галузі України, проблеми якісної підготовки ІТ-фахівців, аспекти взаємодії вищої ІТ-освіти та ІТ-індустрії України.  Існуюче положення справ в українській економіці змушує замислитися про продуктивність IT-бізнесу, а також раціональне використання Україною її ресурсів.


Ключові слова


IT-індустрія; розвиток; потенціал; експорт; «чорний ринок»; раціональне використання ресурсів; торгівля.

Повний текст:

PDF

Посилання


Деловой информационно-новостной сайт Дело [Электронный ресурс].– Режим доступа : http://delo.ua/tech/perspektivnye-ljudi-kak-it-autsorsing-stal-tretej-otraslju-stra-316338/

Державна служба статистики України [Електронний ресурс].– Режим доступу : http://www.ukrstat.gov.ua/

Проблемы IT-образования в Украине [Электронный ресурс].– Режим доступа : http://ru.osvita.ua/vnz/high_school/17048/

Центральное разведывательное управление [Электронный ресурс].– Режим доступа : https://www.cia.gov/index.html

Яремчук Р. Є. Основні переваги та загрози для комплексного розвитку ІТ-сектора України від реалізації Угоди про асоціацію з ЄС / Р. Є. Яремчук, О. Г. Коломієць // Соціально-економічні проблеми сучасного періоду України. – 2015. – Вип. 5. – С. 68-72.


Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.